یادداشت

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

تأثیر تبلیغات بر روی جامعه رسانه به عنوان یکی از ارکان زندگی امروز، نقش انکارناپذیری در جامعه پذیری و اعطای نقش به اعضای خود ایفا می کند و به همین دلیل محتوای آن نقشی تأثیرگذار در رسیدن به این هدف برعهده دارد. تصویری که رسانه از زن و نقش وی در ...

خبرنامه

اعترافات شیطان به یک زن (۶)

نگاه من شیطان را با نگاه خدا اشتباه میگرفتی.و گاهی چنان با زبان خدا باهاتون حرف میزدم که ترجیه میدادید صدای نوازشگر منو که دعوت به گناه و لذتهای کثیف دنیویتون میکنه بشنوید تا صدای ملامتگر و هشدار دهنده ی خدا رو که دعوت به خوشبختی ابدیت میکنه! آخه این ذات شما انسانهاست! اکثرتون عجولید.نقد و ول نمیکنید به حساب نسیه!!! بهشتی که من براتون تو اینجا قاتی اینهمه کثافت ساختم خیلی قابل دسترس تر و راحت تره تا بهشتی که خدا ساخته.یعنی این بخاطر تبحر من در گمراه کردن شماست!! شاید بهتر بود خدا به شما حق انتخاب نمیداد تا اینطوری آخرت و دنیای خودتون رو نمیسوزوندید! !واقعا بعضی از شما لیاقت حق انتخاب رو ندارید.!!!!!
از این حرفهای فیلسوفانه که بگذریم بهترین اتفاق این بود که پای اون دوست خداترس و خداشناست رو از زندگیت انداختم بیرون !!!
تو که عرضه نداشتی قیدشو بزنی.این ماهواره بهونه ای شد که اون باهات درباره ی تغییراتت حرف بزنه. بهت تشر بزنه بگه اینا رو نبین.و تو هم چیزایی که قبلا بهت یاد داده بودم و تحویلش میدادی اونم با کلی قرو قمیش!! حظ کردم اون روز بهش گفتی اون خیلی تندروست و خشک مقدس!! بهت یاد دادم بهش بگی تو با این چیزا عوض نمیشی.حالا بماند که اونم یک نگاه عاقل اندر سفیه به سرتا پات انداخت و با یک پوزخند گفت:اره اصلا عوض نشدی!!!
آخه تو خودت متوجه نبودی. اینو بقیه میفهمیدند!
خلاصه از اون روز به بعد ندا حساب کار دستش اومد خودش رابطش رو باهات کم کرد.چون هرچی نصیحتت میکرد فایده نداشت.
زندگی عاشقانه ی شما کم کم به یک زندگی معمولی با خیانتهای پنهانی مبدل شده بود. خیانتهایی که با نقاشی هنرمندانه ی من یک اتفاق عادی بنظر میرسید. دوستان مجازی همسرت شدند خواهرانش و دوستان مجازی تو شدند برادرانت!!! و من عاشق این خواهر و برادرانی هستم که روزی همدیگر رو عجقم صدا میزنند!! شوهرت مرد مهربونیه.خیلی مهربون. فیلمهای ماهواره و دنیای مجازی به او یاد داد که میتونه هم تو رو داشته باشه هم سنگ صبور یک زن بی کس و تنهای مطلقه که از درد ناچاری به دامنش پناه آورده برای درددل باشه! من به شوهرت خیلی کمک کردم تا بتونه همدم خوبی برای خواهر مجازیش باشه.ولی خوب چه میشه کرد!؟
گاهی خواهر و برادرهای مجازی هم عاشق میشوند!! شوهرت بادیدن عکسهای پروفایل اون زن، ببخشید خواهر مجازیش در جواب این حرفش که من خیلی پیر شدم از غصه ی زندگیم بهش گفت نه هزار الله اکبر خیلی هم خشگلی!!!!
خوب چه اشکالی داره دل یک زن بیوه رو شاد کردن؟ زیاد طول نکشید.روی هم رفته شش ماهه باهم برادر و خواهر بودند. بعد به پیشنهاد اون زن شدند عاشق و معشوق!!!! شوهرت از تو پیش اون زن که تعریف میکرد اون زن رو قلقلک میدادم که بهش بربخوره و حسادت کنه.اونم با ادا و اطوار به شوهرت میگفت:خوش بحالش!! کاش شوهر منم عین تو بود…

نویسنده : ف.مقیمی

ادامه دارد ….

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *