یادداشت

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

تأثیر تبلیغات بر روی جامعه رسانه به عنوان یکی از ارکان زندگی امروز، نقش انکارناپذیری در جامعه پذیری و اعطای نقش به اعضای خود ایفا می کند و به همین دلیل محتوای آن نقشی تأثیرگذار در رسیدن به این هدف برعهده دارد. تصویری که رسانه از زن و نقش وی در ...

خبرنامه

تفکرات جاهلانه امروزى

امروزه متأسفانه تفکرات جاهلانه امروزى باعث شده تا رفتارهایی به دور از حیا و عفت و غیرت و مردانگی از جوانان و نوجوان ما سر زند یه برخورد ساده و هم کلام شدن در بین جوانان و نوجوانان از نوع برخورد و صحبت هاى عمومى آنها متوجه نوعى بدعت در چگونگى روابط دختر و پسر قبل و بعد از ازدواج میشیم که واقعاً قابل تأمل هستش …!!!

١- معمولاً آقا پسرهایى هستن که با دیدگاه نشأت گرفته از غرب توسط شبکه هاى مختلف،محکم و با صراحت اعلام میکنند …: قبل از ازدواج باید با هر دخترى بدون حد و مرز خودمون را سرگرم کنیم تا بعد از ازدواج دیگه سمت هیچ دخترى نریم و پایبند باشیم …!
۲- معمولاً دختر خانم هایى هستن که با دیدگاه نشأت گرفته از غرب توسط شبکه هاى مختلف اعتقاد دارند که …: قبل از ازدواج با هر پسرى هرگونه روابطى را اعم از احساسى و عاطفى و …! را تست کنند تا بعد از ازدواج به همسر خودشون پایبند باشند …!

نکته اى که اینجا مهمه اینه که …:
آیا این خودش نوعى هرزگى فکرى نیست…؟
آیا این خودش نوعى فریب دادن نیست…؟

(قابل توجه پسران) : آیا نَفْسِ شما واقعاً این قدر قابل کنترل هستش که میشه امروز با هر دختر زیباى باکره و غیر باکره باشى و فردا تنها به زن خودت پایبند باشى؟!
(قابل توجه دختران) : آیا قدرت ابراز عشق و علاقه ات به همسرت در آینده اینقدر زیاده که الان بخش کوچکى از آن را بین چندین پسر تقسیم میکنى؟!
آقا پسر محترم خوب فکر کن اون تعداد دخترهایى که به دلایل مختلف ازشون هرگونه سوء استفاده جنسى و … میکنى! حتماً در زندگى آینده اش به مشکل بر میخوره {مطمئن باش با همین رفتارت جرقه هرزگى را در دل دختر مردم زدى}
ببین دختر خانم اون پسرهایى که به دلایل مختلف باهاشون هرگونه روابطى برقرار میکنى و در آخر تنهات میزارن این رو بدون که بیشترین ضرر شامل حال شما میشه و شما خیلى از چیزها رو از دست میدى {ازدست دادن حیا و عفت و عادى شدن برخورد با نامَحرَم}

آقاپسرها و دختر خانم ها توجه کنند …:
* لذت روابط جنسى را در زندگى سالم با همسرتون امتحان کنید…
* لذت روابط عاطفى را در زندگى سالم با همسرتون امتحان کنید…
* لذت ها را فقط و فقط با همسرتون و براى همسرتون نگه دارید …

منبع: عفت نیوز

Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *