یادداشت

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

تأثیر تبلیغات بر روی جامعه رسانه به عنوان یکی از ارکان زندگی امروز، نقش انکارناپذیری در جامعه پذیری و اعطای نقش به اعضای خود ایفا می کند و به همین دلیل محتوای آن نقشی تأثیرگذار در رسیدن به این هدف برعهده دارد. تصویری که رسانه از زن و نقش وی در ...

خبرنامه

حنان ترک بازیگر مشهوری که تواب شد

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ): «خانم حنان ترک» بازیگر مصری با اشاره به هفت سال تفکر برای انتخاب حجاب، گفت: «این دوران، دوران زیان‏باری بود و ای کاش از روز اول حجاب را انتخاب کرده بودم».
این بازیگر در پاسخ به این سؤال که با حجابت به کجا می‌خواهی برسی، گفت: «مدتی ستاره اهل زمین بودم و از خدا می‌خواهم تا مرا به ستاره آسمان‌ها تبدیل کند».

وی گفت: با الگو گرفتن از زنان ایرانی با حجاب شدم. وقتی زنان ایرانی را در سینما دیدم که با پوشش در سینما نقش بازی می‌‏کنند، فهمیدم که می‏توان هم دین دار بود و هم هنرمند!

وی که قرار است به زودی در سریال مصری «گربه‌های کور» بازی کند بر التزامش به حجاب خود تأکید کرد و گفت: التزام من به حجاب مانعی بر اجرای نقش‌های متفاوت در سینما نیست.

حنان ترک بازیگر مشهور سینمای مصر خبرهای منتشر شده درباره پوشیدن و نپوشیدن کلاه‌گیس در این سریال را تکذیب کرد و با ابراز تعجب گفت: «محمود کامل، کارگردان سریال گربه‌های کور با من درباره پوشیدن کلاه گیس صحبتی نکرده است. من قلبا با پوشیدن کلاه‌گیس و یا موی مصنوعی موافق نیستم اما ترجیح می‌دهم در این باره صحبت نکنم».

وی در پاسخ به سؤالی درباره این که کارگردانان معتقدند نشان دادن بانوان باحجاب در خانه، برای بیننده قانع‌‏کننده نیست، گفت: «من با بسیاری از مردم مصر در رابطه‌ام و نظر آنان به این شکل نیست».

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *