یادداشت

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

تأثیر تبلیغات بر روی جامعه رسانه به عنوان یکی از ارکان زندگی امروز، نقش انکارناپذیری در جامعه پذیری و اعطای نقش به اعضای خود ایفا می کند و به همین دلیل محتوای آن نقشی تأثیرگذار در رسیدن به این هدف برعهده دارد. تصویری که رسانه از زن و نقش وی در ...

خبرنامه

لبیک به ندای هَل مِن ناصر یَنصُرنی

بسم الله الرحمن الرحیم الَّذِینَ آمَنُواْ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللّهِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِیاء الشَّیطَانِ إِنَّ کَیدَ الشَّیطَانِ کَانَ ضَعِیفًا
(نساء / ۷۶) 
اهل ایمان در راه خدا و کافران در راه شیطان، جهاد می کنند. پس شما مؤمنان، با دوستان شیطان بجنگید و از آنان ترس و وحشت نداشته باشید، زیرا مکر و حیله شیطان بسیار ضعیف و ناچیز است. 
بارالها! معبودا، خداوندا، ای که بی همتا و بی مانندی، ای رئوف و مهربان، ای که مقصود نهایی من بودی، تو خود گواه باش، که جهاد در راهت را با رهنمودهای امامم، تنها امید مستضعفان زمین، تا مزر شهادت که آرزوی دیرینه ام بود، دنبال کردم. خداوندا هر وقت به جای خلوت می رفتم و خود را تنها می دیدم، به فکرم می رسید که برای انقلاب پرشکوه که ثمره خون شهدای بسیاری می باشد، قدمی برنداشته ام ولی خودت، نصرت به من عنایت کن. ندای « هَل مِن ناصر یَنصُرنی » حسین زمان را شنیدم، که همانند جد بزرگوارش، مسلمین را به یاری اسلام دعوت می کرد. در این وقت بود که وظیفه شرعی خودم را بجا آوردم که روانه جبهه حق علیه باطل شدم، (خداوندا از تو می خواهم که عمر پر برکت امامم را به بلندی آفتاب مبدل گردانی و تا انقلاب مهدی (عج الله تعالی فرج الشریف) او را برای نجات مسلمین از زیر چنگال ستمگران نگهداری.)

_ پدر ارجمند و مادر گرامی مرا حلال کنید. مرا ببخشید. افتخار کنید، جوانتان فدای اسلام شد. بر مرگ خونبارم نکنید. شادی کنید، لبخند بزنید. 
_ برادرانم، شما هم دنباله رو راهم که راه انبیاء است بروید و هدفم را دنبال منید. اسلحه ام را بردارید و آنرا علیه منافقین و دشمنان اسلام و امام به کار برید و گلوله اش را بر مغز آنان فرود آورید و لحظه ای از یاد خدا غافل نشوید. 
_ خواهرانم، فاطمه گونه باشید و در حجابتان دقت کنید و سعیتان بر این باشد. تو ای خواهر دینی، چادر سیاهی که تو را احاطه کرده است از خون سرخ من کوبنده تر است، پس حواست را جمع کن قدر خودت را بدان و به بهترین وجه آنرا حفظ کن. 
و در اینجا با تمامی شما «پدر» «مادر» «خواهرانم» «برادرانم» خداحافظی می کنم امیدوارم که در پرتو جمهوری اسلامی و در زیر سایه پر برکت امام نایب بر حق امام زمان (عج الله تعالی فرج الشریف) به بهترین آرزوها دست یابید. اول زیارت کربلا و دوم نماز جمعه به امامت روح خدا در قدس عزیز انشاءالله تعالی.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
.
وصیت نامه شهید عبدالله محمودی ۱۳۶۰/۷/۱۲

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *