یادداشت

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

تأثیر تبلیغات بر روی جامعه رسانه به عنوان یکی از ارکان زندگی امروز، نقش انکارناپذیری در جامعه پذیری و اعطای نقش به اعضای خود ایفا می کند و به همین دلیل محتوای آن نقشی تأثیرگذار در رسیدن به این هدف برعهده دارد. تصویری که رسانه از زن و نقش وی در ...

حجاب ثمره خون شهیدان

بسم رب الشهداء و الصدیقین

سرنوشت مقلدان خمینی چیزی جز شهادت نیست .
شهدای گلگون کفن، این کبوتران خونین بال، به کمال انسانی نائل گردیده، رضوان الهی را با جان و دل پذیرا شده، و همجواری با اولیاء الله (علیهم السلام) را به یادگار گرفته و عزت و سرافرازی اسلام و مسلمین را به جامعه انسانی اهداء نمودند.
« وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ»اما آزاد مردانی که از فیض عظمای شهادت محروم ماندند، سرمایه عمر خویش را در سایه سار برکات علمدار دولت کریمه حضرت صاحب الزمان ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء ، علی دوران، امام خامنه ای، خلف صالح خمینی کبیر، و در تعظیم شعائر الهی با تبیین و ترویج « فرهنگ سعادت و رشادت قرین ولایت و شهادت» و روایتگری سیره ناب شهدای گرانقدر، مبذول داشته، و دین خود را به فطرت پاک انسانیت اداء می نمایند.
« با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم » « زندگی زیباست اما شهادت زیباتر از آن»

آری شهدای جان بر کف غسل شهادت کردند تا ازرشها بماند، شهدا لباس معراج پوشیدند تا حیات جاوید ابدی معنی پیدا کند. شهدا خونین کفن شدند تا غیرت و حیا و آزادگی همچنان درخشان و متبلور بماند. شهدا رفتند تا سنگر حجاب و عفاف، پرچم مبارزه با تهاجم فرهنگی گردد. آری حجاب ثمره خون شهیدان است.
آری شهدای گلگون کفن، سرخی خونشان را به سیاهی چادر ما امانت سپردند. شهدای جان بر کف جبهه حق بر باطل، حجاب ما را کوبنده تر از خون سرخ خویش معرفی نمودند و تنها آرزویشان، حفظ ناموس خویش در سایه سار دفاع از میهن و کیان اسلامی و حفظ ارزشهای والای انسانی الهی بود.
هم اینک بر ماست که با صیانت از حجاب، این تاج بندگی خدا و این پیراهن قشنگ عصمت پاسدار خون سرخ شهیدان عزیزمان باشیم و عفت و عصمت خویش را به تاراج غارتگران حیا و شرافت گذارده و مبتلا به بیماری برهنگی فرهنگی و فرهنگ برهنگی گردیم.

آری ما که اسوه سترگ در مظهر عفاف و حجاب داریم، زیبنده است، حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)، دختر رسالت، همسر ولایت و مادر امامت را سر لوحه زندگی خود قرار داده و از دامان پاک خویش، مردان روزگار را که فرزندان دلبند ما هستند به دانشگاه عظیم معراج رهنمون گردیم و با حفظ حریم حرم عفاف خود، افتخار کلید داری بهشت پاکی رضوان را نصیب خود سازم و با چادر سیاهمان، طهارت و سپیدی قلبمان را ارج نهاده و در جهاد سازندگی کرامت انسانی مشت محکمی بر دهان شیطان سیه رو و طاغوتیان هوسران زده و کمال جمال خویش را بر نگاه بوالهوسان نگون بخت حرام گردانیم.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.