یادداشت

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

تأثیر تبلیغات بر روی جامعه رسانه به عنوان یکی از ارکان زندگی امروز، نقش انکارناپذیری در جامعه پذیری و اعطای نقش به اعضای خود ایفا می کند و به همین دلیل محتوای آن نقشی تأثیرگذار در رسیدن به این هدف برعهده دارد. تصویری که رسانه از زن و نقش وی در ...

خبرنامه

خودنمایی زن باعث قتلش شد

مرد جوانی با حالت نگرانی به گونه ای که کنترل خود را از دست داده بود، به نیروی انتظامی مراجعه و اظهار داشت: همسرم به طرز فجیعی در منزل کشته شده است.

مأمورین سریع در محل حادثه حاضر و مشاهده نمودند، خانمی در حالی که لباسهایش پاره پاره شده، با ضربات کارد از پا در آمده است.

تحقیقات از همسایگان و شوهر وی و هم چنین اثر برداری آغاز شد. نهایتاً مأموران متوجه شدند که از مدت ها قبل توسط یکی از جوانان محل، برای این مقتول زن مزاحمت هایی صورت می گرفته است.

در این خصوص پس از بررسی های غیر محسوس مأمورین، جوان مذکور را به عنوان مظنون باز داشت و تحت بازجویی قرار داده که وی پس از دروغگویی های مکرر، تسلیم شده و با گریه و زاری و استمداد از مأمورین جهت کمک، پرده از روی حقیقت برداشته و اظهار می دارد:

ماجرا از آنجا آغاز گردید که این زن از لحاظ ظاهری با وضع نامناسبی در محل رفت و آمد کرده و خودنمایی می نمود که با مشاهده او تحریک شده و چندین بار سر راه او حاضر و قصد برقراری ارتباط با وی داشتم، که با مخالفت شدید او روبرو می شدم و در نهایت یک روز که شوهرش از منزل خارج گردید، من از دیوار وارد منزل شده و قصد انجام عمل منافی عفت داشتم که وی مقاومت نموده و با من درگیر شد.

در آن لحظه که به هیچ چیز، جز دسترسی به او فکر نمی کردم؛ وقتی با این وضعیت مواجه شدم، لحظه ای حالت جنون به من دست داد. لذا داخل آشپزخانه شده و کاردی برداشتم و او را باچندین ضربه از پای در آوردم.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *