یادداشت

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

تأثیر تبلیغات بر روی جامعه رسانه به عنوان یکی از ارکان زندگی امروز، نقش انکارناپذیری در جامعه پذیری و اعطای نقش به اعضای خود ایفا می کند و به همین دلیل محتوای آن نقشی تأثیرگذار در رسیدن به این هدف برعهده دارد. تصویری که رسانه از زن و نقش وی در ...

خبرنامه

با حجابی: افزایش التهاب و جلب توجه/ بی حجابی: عامل اشباع شدن جامعه 

با حجابی: افزایش التهاب و جلب توجه/ بی حجابی: عامل اشباع شدن جامعه

پاسخ:
در اینجا توجه شما را به برخی از آمارهایی که در مورد مشکل بی حجابی در کشورهای غربی، جایی که مردم باید بر اثر بی حجابی اشباع شده باشند! به دست آمده جلب کنیم:

← بانوفانی دشانم نویسنده مجله معروف “ال” در مورد زنان دانمارکی تحقیقاتی کرده که خلاصه ای از گزارش او را در زیر می خوانید:
◘ ازدواج های دختران دانمارکی «شتاب آلوده» است. زیرا که عروس پیش از ازدواج رسمی باردار شده است. یک دختر دانشجوی دانمارکی می گفت: در کشور ما خانواده و مدرسه، اخلاق را دفن کرده و به جای آن آزادی بی بند و باری را زنده کرده اند… آزادی جنسی برای دختر، با وجود همه پیشگیری ها و احتیاط ها، فقط یک نتیجه دارد: (یک کودک بی پدر!) (۱)
◘ طبق آمارگیری در انگلستان ۴۱% زنان ۱۶ تا ۳۰ ساله از اینکه احتمالا مورد تجاوز قرار گیرند بطور دائم بسیار نگرانند. بیش از ۱۱% زنان انگلیسی معتقدند که به هر حال یک روز از سال مورد تجاوز قرار خواهند گرفت. ۴۰% زنان آژیرهای هشداردهنده تجاوز جنسی استفاده می کنند و ۷% زنان در کلاسهای آموزش دفاع شخصی آموزش دیده اند. (۲)
◘ تجاوز به عنف از هر ۳۴ دقیقه یک فقره به هر ۱۴ دقیقه (یک فقره) رسیده، طبق نوشته مجله آمریکایی نیوزویک هر سال ده ها هزار کودک در اروپا مورد تجاوز جنسی و سوء استفاده های دیگر قرار می گیرند و این آمار مربوط به دو دهه گذشته است(اکنون این آمار به طور وحشتناک افزایش یافته است.) (۳)
◘ در آمریکا از هر ۴ نوزاد یکی نامشروع است، تنها در سال ۱۹۷۹ بیش از ۵۹۷۰۰۰ کودک نامشروع در آمریکا متولّد شده اند. در سوئد سالانه ۲۷۰۰۰ کودک نامشروع متولد می شد. (۴)

← آیا به نظر شما در این جوامع غریزه جنسی با وجود بی عفتی اشباع شده است؟!

پ.ن: ۱- مجله ال به نقل از کتاب برای چشمهایت ص ۴۰ و ۴۱
۲- جمهوری اسلامی ۶۴/۹/۲۳
۳- فمنیسم در آمریکا تا سال ۲۰۰۳
۴- عوامل فساد ص ۸۵، داستانهایی در پوشش حجاب ص ۸۲

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *