یادداشت

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

تأثیر تبلیغات بر روی جامعه رسانه به عنوان یکی از ارکان زندگی امروز، نقش انکارناپذیری در جامعه پذیری و اعطای نقش به اعضای خود ایفا می کند و به همین دلیل محتوای آن نقشی تأثیرگذار در رسیدن به این هدف برعهده دارد. تصویری که رسانه از زن و نقش وی در ...

خبرنامه

نابودی زندگی با نمایش زیبایی

در یکى از خانواده هاى محترم، زنى زیبا و خوش اخلاق زندگى مى کرد.

او با شوهر و چهار فرزندش با وجودی که شوهرش چندین سال از او بزرگتر بود، در یک جوّ پر مهر و محبت و با تفاهم کامل روزگار را سپرى مى کردند.

نزدیک خانه ایشان کاسب خبیثى بود که همیشه به زیبایی آن زن بى حجاب چشم دوخته و در او طمع مى کرد. کم کم با کلمات و نغمه هاى عاشقانه اى او را فریب داد و به او گفت: تو زنى زیبا و کم سن هستى. چگونه به زندگى با این مرد بزرگسال تن مى دهى؟!

و پیوسته در گوش او زمزمه مى کرد؛ تا اینکه شوهر آن زن تحت فشار همسر فریب خورده اش، مجبور شد طلاقش دهد تا با آن مرد جوان کاسب ازدواج کند.

به این ترتیب به وسیله حربه زیبایی نمایی و بى حجابى، کانون گرم خانواده اى منهدم، میان دو همسر جدایى و بالأخره فرزندان آنها ضایع و آواره شدند.

همه بلاها بر اثر بى حجابى بود. اگر این زن حجابش را در دست مى گرفت، چشم دزدان ناموس به او نمى خورد و زندگى شیرین وی منهدم نمى گشت.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *