یادداشت

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

نقش زنان در پشت پرده پیام های بازرگانی (فرهنگ مصرف گرایی)

تأثیر تبلیغات بر روی جامعه رسانه به عنوان یکی از ارکان زندگی امروز، نقش انکارناپذیری در جامعه پذیری و اعطای نقش به اعضای خود ایفا می کند و به همین دلیل محتوای آن نقشی تأثیرگذار در رسیدن به این هدف برعهده دارد. تصویری که رسانه از زن و نقش وی در ...

خبرنامه

به دلیل بدحجابی مادرم فرار کردم

پسر ۱۵ ساله اى که از خانه فرار کرده بود، دستگیر شد.
وى درباره علت فرار خود گفت: مادرم بد حجاب بود و هنگام رفتن به خیابان، لباس هاى جلف مى پوشد و به همین سبب همسالانم مرا متلک باران می کنند.
من چند روز قبل از مادرم خواستم لباس مناسب بپوشد. ولی به جاى توجه به درخواست من چند ناسزا به من گفت و شکایتم را پیش پدرم برد و پدرم هم مفصلاً کتکم زد.
حال شما بگویید مى شود با این پدر و مادر بى تربیت زندگى کرد؟ همه پدر و مادران از بدحجابی دخترانشان در رنج و عذابند و من بدبخت از بدحجابی مامانم.
وقتى پدر و مادر پسر شاکى آمدند، معلوم شد حق با اوست؛ زیرا مادر که در حدود چهل و پنج سال دارد، لباسى مى پوشد که براى دختران ۱۷- ۱۸ ساله هم مناسب نیست.
همین زنها و دوشیزگان جلف هستند که در کوچه و خیابان مورد حمله متلک گویان قرار مى گیرند و روز به روز با روش خود بر خیل مزاحمین مى افزایند و پس از آن بر زندانیان، تیمارستانیان و خودکشى کنندگان.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *